I6.jpgl1.jpgl2.jpgl3.jpgl4.jpgl5.jpgl7.jpg

Hoe veilig is het in ons dorp

Na het succes van de eerste tafelpraat “Blijf baas in eigen huis” organiseert de werkgroep Zorg voor Elkaar, een initiatief van de Stichting Duurzaam Bovensmilde, op vrijdagmiddag 21 april van 14.00 tot 16.00 uur een volgende gespreksmiddag in de Spil met als onderwerp: Veilig wonen.
Op die middag kunnen jullie kennismaken met onze wijkagent Bas Slomp. Hij zal iets gaan vertellen over veiligheid in de buurt en informatie geven over het belang van een buurt WhatsApp en hoe het werkt.
Daarnaast zal Karin Kappe haar ervaringen met de buurt WhatsApp van de Van Lierswijk met ons delen.
Tot 21 april!
Iedereen is van harte welkom, ook zonder opgave vooraf
Verder informatie:: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.