I6.jpgl1.jpgl2.jpgl3.jpgl4.jpgl5.jpgl7.jpg

Een inloophuis voor iedereen!

Een projectgroep met vertegenwoordigers van de Buurtacademie, Duurzaam Bovensmilde, de bewonerscommissie Meester Weijerstraat en vereniging MalukuBovensmilde werkt aan de totstandkoming van een buurtinformatiehuis. De Gemeente, Stichting Welzijn Midden-Drenthe en woningbouwcorporatie Actium ondersteunen het project. Een buurtinformatiehuis voor alle bewoners van ons dorp. Met als doel een kleinschalige ontmoetingsplek voor alle inwoners van Bovensmilde, midden in ons dorp. Het moet een centraal en herkenbaar punt zijn waar iedereen terecht kan met vragen op het gebied van wonen, welzijn en zorg. Waar informatie gehaald en gebracht kan worden. En waar de koffie en thee altijd klaar staat. Ook zal het ruimte bieden voor buurtactiviteiten, door bewoners zelf ontplooid en voortgezet.

Wij nodigen u van harte uit voor deze informatieavond, die wordt gehouden in de Spil, aanvang 19.30 uur. We hopen u op deze avond over dit alles verder te informeren, maar we zijn ook heel benieuwd naar uw reacties, verdere ideeën.

Namens de projectgroep.

Wout Stam.